jesteś na: Strona główna  •  Oferta  •  Strony internetowe

Proponujemy Państwu przygotowanie dedykowanej strony internetowej z zachowaniem obowiązujących standardów oraz norm prawnych.

Oferujemy również utrzymanie stron internetowych, aplikacji internetowych oraz poczty elektronicznej w domenie ikomornik.pl

Zapewniamy: 
- codzienny backup danych
- wsparcie techniczne (telefoniczne, mailowe także pomoc zdalną),
- wysoką wydajność serwerów

Bazy danych naszych Klientów są codziennie zabezpieczane, aby wyeliminować ryzyko całkowitej utraty danych w przypadku awarii lub błędu użytkownika.

 

Aby strona mogła skutecznie pełnić swoją rolę musi być łatwo odnajdywana przez Internautów. Dlatego też w przypadku wykupienia naszych usług hostingowych oferujemy darmowe zgłoszenie strony WWW do najpopularniejszych wyszukiwarek.


Naszą najwyższą jakość osiągamy poprzez:
  1. Klient otrzymuje gotowy produkt, nie wymagający jego ingerencji,
  2. Każde zlecenie – indywidualne podejście. Każdy projekt realizowany jest od podstaw, co przekłada się na jego niepowtarzalność. 
    Klient ma do dyspozycji gotowe szablony lub samodzielnie określa wygląd serwisu, a my przygotowujemy wizualizacje do wyboru,
  3. Stała analiza grupy docelowej – odbiorczej, znamy jej charakter dlatego docieramy do najszerszej liczby potencjalnych odbiorców,
  4. Standaryzacja – wszystkie nasze strony otwierają się w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych typu: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera,
  5. Intuicyjność – nasze projekty kierowane do Klientów są zawsze intuicyjne tak, aby każdy z odwiedzających poruszał się po nich w sposób naturalny.

 

Nasza metoda pozycjonowania stron WWW w wyszukiwarkach internetowych sprawia, że są one łatwo odnajdywane.


Pozycjonowanie stron:
Nasze metody pozycjonowania stron WWW w wyszukiwarkach internetowych sprawiają, że przygotowane przez naszą firmę strony są łatwo odnajdywane i odwiedzane przez liczne grono internautów.

 

Aktualizacja informacji

Specjalnie zaprojektowana przez naszą firmę aplikacja pomoże w skutecznym wykorzystywaniu własnych stron i zamieszczaniu na niej materiałów dotyczących licytacji ruchomości i nieruchomości.
Nasza oferta zawiera wysoko rozbudowany system CMS, czyli zarządzania treścią serwisu internetowego oraz systemy wymiany danych.

 

Służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem. Właściwie przygotowane strony stanowią najczęściej o wizerunku Kancelarii i wpływają na poprawę efektywności organizowanych licytacji ruchomości i nieruchomości. W efekcie przekłada się to znacząco na wyższą ilość osób przystępujących do licytacji oraz kwot końcowych.

 

Do dyspozycji pozostawiamy opiekę techniczną, ochronę antywirusową i antyspamową kont pocztowych utrzymywanych na naszych serwerach. Dzięki bieżącej aktualizacji oprogramowania skutecznie ograniczamy ilość spamu trafiającego na skrzynki naszych Klientów.

 

Oferujemy Państwu zarówno gotowe szablony stron internetowych lub przygotowanie indywidualnej. 

Zobacz SZABLONY STRON