jesteś na: Strona główna  •  Oferta  •  Oprogramowanie

W ślad za zgłaszanymi przez naszych klientów potrzebami przygotowaliśmy dedykowane oprogramowanie poprawiające efektywność pracy Kancelarii Komorniczej.

 

W celu instalacji wersji testowej programu, prosimy o kontakt z naszymi Handlowcami.

 

 pobierz aplikację

pobierz instrukcję
Aplikacja Informator automatyzuje wyszukiwanie odpowiednich danych adresowych niezbędnych do prowadzenia postępowania egzekucyjnego, między innymi:
 1. Sąd Rejonowy,
 2. Komornik Sądowy,
 3. Urząd Skarbowy,
 4. Zakład Ubezpieczeń Społecznych,
 5. Organ administracyjny.
Program Informator jest w pełni kompatybilny z systemem Komornik SQL. Posiada możliwość zaimportowania właściwych danych adresowych Sądu, Komornika, Urzędu Skarbowego oraz ZUS'u do programu Komornik SQL.


Wierzytelności wobec Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych:


System jest w pełni bezpieczny i nie wymaga udostępniania poza kancelarię żadnych danych znajdujących się w jej zasobach. Program instalowany jest na lokalnych komputerach w kancelarii.

Aplikacja Informator została przetestowana w 25 kancelariach komorniczych w Apelacji Wrocławskiej.

Korzyści używania aplikacji Informator:
 1. Oszczędność czasu przy ustalaniu i rejestracji właściwego: Sądu Rejonowego, Komornika Sądowego oraz Urzędu Skarbowego właściwego terytorialnie dla adresu dłużnika,
 2. Brak konieczności dopisywania wierzytelności we właściwym Urzędzie Skarbowym, system robi to automatycznie,
 3. Brak konieczności dopisywania właściwego ZUS-u w majątku dłużnika.

Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy również wersję demonstracyjną aplikacji.

Program znajduje się pod adresem www.informator.ikomornik.pl. W celu uzyskania dostępu prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.

 

 

Aplikacja Informator automatyzuje wyszukiwanie odpowiednich danych adresowych niezbędnych do prowadzenie postępowania egzekucyjnego, między innymi:
 1. Sąd Rejonowy,
 2. Komornik Sądowy,
 3. Urząd Skarbowy,
 4. Zakład Ubezpieczeń Społecznych,
 5. Organ administracyjny.
System jest w pełni bezpieczny i nie wymaga udostępniania poza kancelarię żadnych danych znajdujących się w jej zasobach. Program instalowany jest na lokalnych komputerach w kancelarii.

Wyszukiwarka jest programem online dostępnym z poziomu sieci Internet. Dostępna jest pod adresem: informator.ikomornik.pl

W celu zakupu programu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

 

3. Monitoring Spraw

 

Aplikacja współpracuje z programami Komornik SQL i Kancelaria Komornika.

Aplikacja służy do monitorowania spraw przez pracowników kancelarii oraz wierzycieli. Pozwala w szybki sposób na weryfikację statusu realizacji skierowanych spraw przez wierzyciela.
 1. Wierzyciele nie muszą już dzwonić by dowiedzieć się co się dzieje w ich sprawach,
 2. Pracownicy terenowi na bieżąco mają dostęp do wszystkich danych sprawy, w której interweniują.
Łatwy dostęp i wyszukiwanie:

Dostęp do aplikacji odbywa się poprzez stronę internetową. System pozwala na filtrowanie informacji po różnych kryteriach: Wierzyciel, KM, Stan sprawy i innych. Pracownicy kancelarii posiadają dostęp do tych danych, które są im potrzebne. Komornik – administrator udziela właściwego dostępu do widocznych informacji. Program umożliwia pobieranie w formacie PDF dokumentów zeskanowanych przez Komornika w danej sprawie.

Bezpieczeństwo danych:

System jest w pełni bezpieczny i nie wymaga udostępniania poza kancelarię żadnych danych znajdujących się w jej zasobach. Program instalowany jest w kancelarii i korzysta z informacji znajdujących się w lokalnych połączeniach sieciowych.